Kniha návštěv

Datum 20.03.2023

Vložil Mr Cohen

Titulek vynikající a klasické služby

Vyzval bych každého, kdo není obeznámen s obchodováním s kryptoměnami, aby byl při investování extrémně obezřetný nebo aby se kryptoměnám úplně vyhýbal. Byl jsem oklamán, abych vložil obrovskou část svých celoživotních úspor na forexovou platformu, abych získal větší zisk. Ztratil jsem asi 150 000 USD kvůli tomuto ďábelskému plánu. Po investování a nahromadění mých zisků mi byly odepřeny výběry mých prostředků. Napsal jsem na zákaznickou podporu, ale vše bez úspěchu, pak jsem věděl, že jsem byl podveden. Po dlouhém hledání, jak bych mohl získat pomoc, jsem měl štěstí a požehnání, že jsem na adrese protocolrecoveryservice @ gmail com potkal skutečného agenta pro vyhledávání obchodů. Rozhodl jsem se to zkusit a popsal jsem mu svou pozici a on mě ujistil, že mi pomůže získat zpět mé prostředky. Popravdě řečeno, odvedl skvělou práci a všechny mé peníze se mi během několika dní vrátily na účet v peněžence, jsem tak vděčný, že jsem potkal člověka s tak skvělými dovednostmi, že je to opravdu úžasné.

Zpět na diskuzi